Menu

Kurumsal

Firmamız 2008 yılında ilk olarak şahıs firması olarak kurulmuş olup, 2019 yılında daha kurumsal bir yapıda faaliyetlerine devam etmek için yeniden yapılanmaya giderek kurumsal kimlik çalışması neticesinde Marka Tescil ile birlikte Arama Sepeti İnternet Hizmetleri A.Ş. 'ne dönüşümünü tamamlayarak firmalara web tasarım , e-ticaret danışmalığı ve internet reklamcılığı alanlarında hizmet vermeye devam etmektedir. 

 

Firmamız ayrıca www.aramasepeti.com web sitesi üzerinden kendi e-ticaret faaliyetine devam etmektedir. Trendyol, Hepsiburada, N11 , Gittigidiyor, Amazon ve EpttAvm pazaryerleri üzerinden satışlarına devam etmektedir. 

 

Müşterilerine verdiği destek ve sektördeki uzun yılların verdiği tecrübe ile de kendi markalarını oluşturma adımlarını da atarak PATAL VİTAL markasının tescilini tamamlamıştır. Markaya özel üretim ürünler yakın zamanda www.patalyavital.com adresinde satışta olacaktır.   

 

2006 yılında satın alınarak iki yıllık bir çalışma sonrasında 2008 yılında yayına açılan www.golbasirehberi.com sitesimizde yeni arayüzü ve içerikleriyle çok yakında yayında olacaktır.

 

Müşterilerimize ve çözüm ortaklarımıza göstermiş oldukları destekleri için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla

Arama Sepeti İnternet Hizmetleri A.Ş.

 

Diğer Resimler